İçeriğe Git İçeriğe Git Alt Bölüme Git

Altın Kart; vadesiz hesaptaki bakiyeyi kullanarak ya da bu bakiye yetersiz kaldığı durumlarda karta tanımlanan ek limiti (nakit avans limiti) kullanarak alışveriş yapmaya imkan veren banka kartıdır.

Altın Kart ile Kuveyt Türk ATM’lerinden, yurt içi ve yurt dışında diğer banka ATM’lerinden 7 gün 24 saat işlem yapılabilir.

Özellikler

  • Altın Kart, ATM’lerde ve alışverişlerinizde vadesiz hesabınıza ulaşmanızı sağlayan bir banka kartıdır. Bakiyenizin yetersiz kaldığı durumlarda size özel tanımlanan ek limit ile alışverişlerinizi yapmaya imkan vermektedir.
  • 7 gün 24 saat hem Kuveyt Türk ATM’lerinden, hem de yurtiçi ve yurtdışındaki Visa Electron, Vpay, Maestro/Cirrus, TROY amblemli diğer banka ATM’lerinden işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve mağazalardaki POS makinelerinden alışveriş yapabilirsiniz.
  • Yurt içi ve yurt dışı * tüm alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
  • Debit Kart ile alışveriş imkanı sunan internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.
  • Yaptığınız alışverişlerden Altın Puan kazanırsınız.
  • Dünyanın neresinde olursanız olun, o ülkenin para birimi cinsinden çekmiş olduğunuz döviz tutarları, ana hesabınızdan TL olarak düşer.
  • Altın Kart ücretsizdir.
*Troy logolu kartlarımızı sadece yurtiçi alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Ek Limit Kullanımı

  • Altın Kart’ınıza tanımlanabilecek ek limit; 250, 500, 1.000, 1.500 veya 2.000 TL olabilir.
  • Yapmış olduğunuz harcamalara dair ekstre gönderimi yapılır. Hesap kesim tarihi ayın 1. veya 15. günü olarak seçilir. Cari hesapta bakiye olması halinde hesap kesim tarihi itibari ile ek limitinden kullanılan karzın tahsilatı yapılmaya başlanır. Son ödeme tarihi hesap kesim tarihinden 10 gün sonradır.
  • Senin Bankan üzerinden alınan Altın Kart'larda ek limit için karz özelliği aktif olmayıp, aktifleştirilmesi için en yakın Kuveyt Türk şubesiyle görüşülmesi gerekmektedir.

Başvuru

En yakın Kuveyt Türk Şubesinden başvuru yapabilirsiniz.

Anında Kart Basım

Anında kart basım sistemi ile Altın Kart’ınız şubemizde basılır. Şifre alma işleminden hemen sonra da kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Altın Puan

Altın Kart ile yaptığınız alışverişlerden Altın Puan kazanırsınız. Vadesiz hesaptaki bakiye kullanılarak yapılan alışverişlerden %0.35 oranında, ek limit kullanılarak yapılan alışverişlerden ise %0,1 oranında Altın Puan kazanırsınız. Altın Puanlar müşterinin Altın Puan Hesabında birikir. Altın Puan Hesabınız yoksa otomatik olarak açılır. Altın Puan tutarı 10 TL'ye ulaştığında gram altın olarak hesabınıza yansıtılır.

Kart Taksit Hesaplama Aracı

Harcamalarınızı taksitlendirin, taksit sayısını siz belirleyin.

Hemen Hesapla